українська російська англійська
Створення Фонду енергоефективності підтримали народні депутати
07.12.2016 | 17:24
МІНІСТЕРСТВО РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ, БУДІВНИЦТВА ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ

Комітет ВРУ з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки підтримує створення Фонду енергоефективності. Це один із ключових інструментів реформи енергоефективності, і його обов’язково потрібно підтримати у Парламенті. Про це заявив Голова Комітету Олександр Домбровський на засіданні Уряду 7 грудня під час презентації законопроекту «Про фонд енергоефективності».

На думку Голови Комітету ПЕК, інтенсифікуючи роботу по створенню Фонду енергоефективності, в 2017 році потрібно також посилити роботу програми «теплих» кредитів, яка була розпочата в 2014 році. Він звернувся до Уряду з проханням збільшити фінансування програми «теплих кредитів» в державному бюджеті 2017 року.

За необхідність створення Фонду енергоефективності також виступили на засіданні Уряду й інші народні депутати – Олена Бабак та Олексій Рябчин.

Нагадаємо, що сьогодні на засіданні Уряду Віце-прем'єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко презентував законопроект «Про фонд енергоефективності», який був схвалений Урядом. За словами Віце-прем'єр-міністра Фонд енергоефективності -  це інструмент, що дає українським громадянам фінансову підтримку і технічні рішення для зменшення комунальних витрат, а тому Верховна Рада має якнайшвидше ухвалити закон.

 

версія для друку