українська російська англійська
Фонд енергоефективності може стати однією з найбільш важливих реформ України, - Юрген Кайнхорст
07.12.2016 | 19:06
МІНІСТЕРСТВО РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ, БУДІВНИЦТВА ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ

Фонд енергоефективності може стати однією з найбільш важливих і великих реформ в економіці України. Європейський Союз, Уряд Німеччини і представники громадськості підтримують ініціативу Уряду України щодо створення Фонду. Про це заявив представник Федеративного міністерства екології Німеччини Юрген Кайнхорст на засіданні Уряду 7 грудня під час презентації законопроекту «Про фонд енергоефективності».

 «Фонд енергоефективності є не тільки реформою в житловому секторі, він сприятиме покращенню торгівельного балансу України, покриттю дефіциту бюджету, виконанню Україною зобов’язань за Паризькою кліматичною угодою», - зазначив Кайнхорст.  

 Нагадаємо, що сьогодні на засіданні Уряду Віце-прем'єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко презентував законопроект «Про фонд енергоефективності», який був схвалений Кабінетом Міністрів. За словами Віце-прем'єр-міністра Фонд енергоефективності -  це інструмент, який дає українським громадянам фінансову підтримку і технічні рішення для зменшення комунальних витрат, а тому Верховна Рада має якнайшвидше ухвалити закон.

 

версія для друку