українська російська англійська
Кадастрові реєстратори Полтавщини щотижня розглядають близько трьох тисяч звернень
08.12.2016 | 13:05
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ

До органів земельних ресурсів Полтавської області з початку 2016 року звернулися 144 047 громадян з метою отримання адміністративних послуг щодо ведення Державного земельного кадастру. Землевпорядники опрацювали 141 811 заяв, що становить майже 98% від загальної кількості. У середньому упродовж тижня спеціалісти землевпорядної служби області розглядають близько трьох тисяч таких звернень.

Найбільш затребуваними на Полтавщині залишаються адмінпослуги щодо отримання витягів із Державного земельного кадастру та реєстрації земельних ділянок. Реєстратори Полтавщини опрацювали 132 687 таких звернень. Із цієї кількості 92 434 звернення стосувалися видачі витягів з Державного земельного кадастру та 40 253 заяви – реєстрації земельних ділянок.

Спеціалісти територіальних органів Держгеокадастру під час розгляду заяв перевіряють актуальність даних про земельні ділянки. Всі необхідні відомості вносяться до Державного земельного кадастру.

Довідково 

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.

 

версія для друку