українська російська англійська
Тарас Кутовий: Активний діалог влади та бізнесу сприяє динамічному розвитку галузі
08.12.2016 | 13:19
МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

Активна співпраця з європейськими та українськими аграрними компаніями відіграє важливу роль у формуванні спільних рішень щодо подальшого розвитку агробізнесу. Про це розповів Міністр аграрної політики та продовольства України Тарас Кутовий під час виступу на міжнародній конференції «Ведення агробізнесу в Україні 2016: правила гри».

«Обговорення питань, пов’язаних із здійсненням реформ в аграрному секторі економіки, поточною ситуацією та перспективами розвитку, дає можливість виробити спільні погляди влади та бізнесу на стратегію розвитку галузі та напрацювати ефективні механізми реалізації політики», - повідомив під час вступного слова Міністр аграрної політики та продовольства.

Тарас Кутовий зазначив, що Міністерство та представники міжнародних організацій завжди підтримували плідний діалог з питань, які формували подальший розвиток сектору.

У ході свого виступу Міністр розповів, що співробітництво з міжнародними організаціями та компаніями залишається одним із пріоритетних напрямків зовнішньоекономічної діяльності нашої держави.

«Попри жорстку конкуренцію на світовому ринку та часткову втрату ринків збуту, наша країна не тільки зміцнила свої позиції на традиційних ринках, а й розширила їх. Україна залишається лідером у рейтингах світових експортерів: №1 – олії соняшникової, №3 – ячмінь, №4 – кукурудза, №6 – пшениці та насіння олійних культур, №8 – м'ясо бройлерів. Цьогорічний урожай зернових складе рекордну кількість у 64 млн тонн», - зауважив Міністр.

При цьому Тарас Кутовий повідомив, що зростання аграрного експорту – ключове завдання для держави. «Експорт сільськогосподарської продукції сприяє розвитку галузі та створенню нових робочих місць», - сказав Міністр.

Також він підкреслив, що Урядом здійснюються заходи щодо збільшення експортного потенціалу держави, забезпечення умов для внутрішньої ефективності та зовнішньої конкурентоспроможності зернового ринку.

Насамкінець очільник аграрного відомства наголосив, що Міністерство налаштоване на активну співпрацю з міжнародними організаціями та бізнесом щодо формування спільного бачення аграрної політики.

«Реалізація прийнятих рішень дозволить поліпшити умови господарювання в галузі, створити умови для вирішення її основних проблемних питань, а також для стабільного нарощування виробництва та експорту агропромислової продукції», - резюмував Міністр.

 

версія для друку