українська російська англійська
Визначений для Міністерства оборони та Збройних Сил України план реформування у 2016 році виконаний повністю, - Степан Полторак
08.12.2016 | 14:29
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Про це 7 грудня повідомив Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак під час зустрічі з представниками корпусу військових аташе іноземних держав.

Як зауважив Міністр оборони України, незважаючи на необхідність ведення бойових дій, Збройні Сили України впевнено рухаються шляхом реформування.

«Вперше в історії України нам вдалося ухвалити усі необхідні документи оборонного планування з урахуванням економічного стану і фінансових можливостей держави. Відпрацьовані Стратегія національної безпеки України, Воєнна доктрина, Концепція розвитку сектору безпеки і оборони України, Стратегічний оборонний бюлетень, який є дорожньою картою втілення реформ. Завершується розробка Державної цільової програми розвитку озброєння та військової техніки Збройних Сил України, на розгляд Уряду передана Державна програма розвитку Збройних Сил України на період до 2020 року, – розповів керівник оборонного відомства.

Він додав, що основою діяльності створеного у 2016 році Комітету реформ Міністерства оборони України та Збройних Сил України є Матриця досягнення основних цілей оборонної реформи.

Говорячи про реформу медичного забезпечення, генерал армії України Степан Полторак повідомив про формування 32 лікарсько-медичних бригад і груп підсилення з числа військових лікарів для роботи у районі проведення АТО. Він також подякував присутнім іноземним військовим аташе за внесок їх держав у справу лікування українських військових, відзначивши, що у 2016 році на лікуванні за кордоном перебували майже 400 поранених бійців.

«Ми чітко розуміємо складність проведення реформ фактично у час війни. Разом з тим, визначений для Міністерства оборони та Збройних Сил України план реформування у 2016 році виконаний повністю», – підкреслив Міністр оборони України.

 

версія для друку