українська російська англійська
Конфлікт на сході України можна вирішити лише мирним шляхом, але за умови сильної армії, - Степан Полторак
08.12.2016 | 14:35
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Сьогодні, 8 грудня, у Києві відбулася зустріч Міністра оборони України генерала армії України Степана Полторака з представниками військово-дипломатичного корпусу, міжнародних організацій акредитованих в Україні, а також іноземними радниками при Міністерстві оборони України та Генеральному штабі Збройних Сил України.

Керівник вітчизняного оборонного відомства провів брифінг щодо підсумків діяльності Міністерства оборони та Збройних Сил України у 2016 році та ключових планів, завдань на 2017 рік.

За словами Міністра оборони України, аналіз обстановки на сході України свідчить про те, що на даний час ситуація має тенденції до загострення.

Також він наголосив, що Збройні Сили України роблять все можливе для виконання Мінських угод, у тому числі щодо розведення сторін.

«Ми переконані, що конфлікт на сході України можна вирішити тільки мирним шляхом, за столом переговорів, – зазначив Степан Полторак. – Але щоб нас слухали і почули, потрібна сильна армія».

Генерал армії України Степан Полторак подякував представникам військово-дипломатичного корпусу за підтримку нашої держави з боку держав-партнерів у прагненні захистити територіальну цілісність і незалежність.

 

версія для друку