українська російська англійська
Міністр оборони: Пріоритет у діяльності на 2017 рік – послідовне виконання заходів оборонної реформи
08.12.2016 | 14:56
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

У 2017 році в рамках реформи Міністерства оборони та Збройних Сил України планується практично на 60 % реформувати Генеральний штаб ЗС України, а також забезпечити набуття бойових спроможностей видами Збройних Сил України та іншими органами військового управління.

На цьому наголосив Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак під час зустрічі з представниками військово-дипломатичного корпусу, міжнародних організацій акредитованих в Україні, а також іноземними радниками при Міністерстві оборони України та Генеральному штабі Збройних Сил України.

«Першочерговими завданнями для нас на наступний рік є затвердження Державної програми розвитку Збройних Сил України на період до 2020 року та реалізація Плану дій щодо впровадження оборонної реформи у 2016 – 2020 роках. У пріоритеті – розвиток Сил спеціальних операцій і відновлення спроможностей ВМС, відновлення справності озброєння та військової техніки Сухопутних військ і Повітряних Сил, забезпечення повноцінної бойової підготовки військ, а також створення ефективної системи логістики і стандартизації», – повідомив він.

«Оборонна реформа є незворотною, як і всі процеси реформ, які сьогодні відбуваються в Україні. У нас є армія, яка вже сьогодні здатна захистити державу і відстояти прагнення народу жити у країні європейського вибору», – підкреслив Міністр оборони України. 

 

версія для друку