українська російська англійська
Глава Уряду: Якісна освіта забезпечить прорив України
08.12.2016 | 15:22
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Якісна освіта забезпечить прорив України у економіці та інших сферах. Про це заявив Прем’єр-міністр Володимир Гройсман під час спілкування із журналістами на фруктосховищі ТОВ «Україна» у Тернопільській області.

"Якісна освіта дасть прорив країні і економіці, і в інших сферах, – переконаний Прем’єр-міністр. – Якісна освіта – це прорив для України, якісна освіта – це те, що дасть нам можливість рухатися далі. У такому непростому конкурентному світі освіта має бути на передовій".

Сфера освіти та її якість є одним з головних пріоритетів для Уряду, зауважив Прем’єр-міністр. "Наш пріоритет – український вчитель", – зазначив він.

У Бюджеті на 2017 рік Уряд передбачив підвищення заробітної плати українському вчителю. Вона буде підвищена на два тарифних розряди і збільшиться до 50% порівняно з розміром заробітної плати до 1 грудня 2016 року, зазначив Володимир Гройсман.

Глава Уряду підкреслив, що реформа децентралізації дала достатні ресурси і повноваження на місця та забезпечила самодостатність громад. Таким чином, місцева влада отримала можливість надавати якісну освіту і забезпечити доступну школу.

"Від садочка до завершення школи у наших дітей є тільки один шанс отримати якісну освіту. В школу ми більше ніколи не повернемося. Тому в загальноосвітній школі і в дитячому садочку від самого початку освіта має бути якісною. Треба теж поставити крапку на тому, що десятиріччями освіту знищували і вона трималася на плечах ентузіастів-освітян. Наше завдання – якість, і привести цю якість у всі сфери життя", – наголосив Володимир Гройсман.

 

версія для друку