українська російська англійська
Німеччина - справжній партнер України у протидії російській агресії, - Павло Клімкін
08.12.2016 | 16:23
МІНІСТЕРСТВО ЗАКОРДОННИХ СПРАВ УКРАЇНИ

8 грудня 2016 р. у ході 23-го засідання Ради міністрів закордонних справ ОБСЄ у Гамбурзі Міністр закордонних справ України Павло Клімкін зустрівся з Діючим головою ОБСЄ, Міністром закордонних справ Німеччини Франком-Вальтером Штайнмаєром. У ході зустрічі міністри обговорили можливості посилення ролі ОБСЄ у врегулюванні кризи в і навколо України в умовах триваючої агресії Росії на Донбасі та незаконної окупації Криму. Павло Клімкін та Франк-Вальтер Штайнмаєр наголосили на необхідності сумлінного виконання Росією Мінських домовленостей для врегулювання ситуації на Донбасі.

Сторони також обговорили низку питань порядку денного засідання Ради міністрів у Гамбурзі, зокрема, перспективи схвалення державами-учасницями Організації відповідних проектів рішень, у тому числі, Міністерської декларації щодо врегулювання кризи в та навколо України.

Павло Клімкін висловив сподівання, що наступні головування ОБСЄ продовжать зусилля Німеччини з тим, щоб відновити дотримання основоположних принципів ОБСЄ.

версія для друку