українська російська англійська
Світлана Фоменко бере участь в роботі Першого національного культурного форуму «Культура і творчість для інновацій і розвитку: дорожня карта для творчої Грузії»
08.12.2016 | 17:27
МІНІСТЕРСТВО КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ

7-9 грудня Перший заступник Міністра культури України Світлана Фоменко  візьме  участь в роботі Першого національного культурного форуму «Культура і творчість для інновацій і розвитку: дорожня карта для творчої Грузії», організованого Міністерством культури і охорони пам’яток Грузії спільно з Програмою «Культура і креативність» в рамках ініціативи ЄС «Східне партнерство».

У рамках робочої поїздки до Грузії,  Світлана Фоменко також  взяла участь у засіданні Наглядового Комітету Програми «Культура і креативність».

Виступ Першого заступника Міністра культури України був сфокусований на розвиток культурної політики в умовах децентралізації, відкритої агресії РФ, потребі в рівному доступі внутрішньо переміщеним людям до культурних послуг.

“Для нас важлива імплементація, а не процес підписання і ухвалення актів. Головними  викликами зараз є  момент перетворення культурних активістів на культурних менеджерів, момент моніторингу виконання законів, соціальна інклюзія, використання креативних індустрій для економічного розвитку” – зазначила Світлана Фоменко.

“Що має робити фахівець державний службовець з креативних індустрій? Як нові компетенції вписуються в існуючу державну систему? Це ті нові питаннями, які нині постають перед  Міністерством і на які ми маємо знайти відповіді”.

Також в процесі діалогу були підняті питання культурної дипломатії, навчальних семінарів програми “Креативна Європа” та інших програм і міжсекторального підходу до розвитку галузі.

 

версія для друку