українська російська англійська
Держводагентство обговорило з громадською радою план консультацій з громадськістю на 2017 рік
09.12.2016 | 13:17
ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО ВОДНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ

Під час засідання громадської ради при Держводагентстві, що відбулося 9 грудня 2016 року, розглядався проект плану консультацій з громадськістю на 2017 рік. До зазначеного плану включені питання, що стосуються підготовки водогосподарських організацій до пропуску весняного водопілля та дощових паводків, підготовки до проведення поливної кампанії, екологічного оздоровлення річок та інші. Прийнято рішення до наступного засідання членам громадської ради підготувати детальні пропозиції, що потребують спільного обговорення громадськості та працівників Агентства у 2017 році.

Під час засідання розглядалося питання щодо сучасного стану адаптації законодавства України до права ЄС у сфері управління водними ресурсами. Окремо Ольга Лисюк - начальник упрводресурсів Агентства, зупинялася на практичних аспектах роботи басейнових рад та перспектив їх подальшої діяльності. Зокрема, поінформувала про те, що фахівцями Агентства розроблено проект наказу Мінприроди щодо положення про басейнову раду, який буде винесено на громадське обговорення найближчим часом.

Віктор Мельничук, координатор водного напрямку Всеукраїнської громадської організації «Національний екологічний центр», заступник голови громадської ради при Держводагентстві, доповів присутнім щодо планів управління річковими басейнами в транскордонному контексті.

Також Анатолій Шевченко, член Української асоціації аграрних інженерів, інформував присутніх на водних ризиках через трансформацію та розпаювання меліорованих земель.

Начальник упрексплуатації Агентства Вячеслав Розгон прозвітував перед присутніми про проведення поливної кампанії 2016 року. Під час свого виступу В’ячеслав Розгон закцентував увагу присутніх на тому, що водогосподарські організації Держводагентства у цьому році закінчили поливний сезон без боргів за електроенергію та про те, що щороку в Україні відбувається збільшення площ поливу.

Крім того, Вячеслав Розгон окремо зупинився на питанні співпраці Держводагентства і Світового банку з питань відновлення зрошення в Україні.

 

 

версія для друку