українська російська англійська
Володимир Гройсман привітав військовослужбовців із Днем Сухопутних військ Збройних Сил України
12.12.2016 | 09:00
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Шановні військовослужбовці, працівники та ветерани!

Вітаю Вас із професійним святом – Днем Сухопутних військ Збройних Сил України.

На сьогодні Сухопутні війська – це надійний щит обороноздатності нашої держави і на їх основі створюється нова модель Збройних Сил.

Рівень підготовки та бойовий досвід військовослужбовців в умовах російської збройної агресії проти нашої держави високо оцінений як українською, так і міжнародною спільнотою. Протягом неповних трьох років ведення бойових дій багато захисників загинули, відстоюючи територіальну цілісність нашої країни. За особисту мужність та героїзм військовослужбовці Сухопутних військ удостоєні високого звання “Герой України”.

Українські військовослужбовці також беруть активну участь у міжнародних операціях з підтримання миру і безпеки, перебувають у гарячих точках, захищають людей, які потерпають від збройних конфліктів.

Від імені Уряду висловлюю вдячність за чесну службу всім військовослужбовцям, працівникам і ветеранам Сухопутних військ Збройних Сил.

Уся країна високо цінує Вашу відданість виконанню свого обов’язку, з гордістю дивиться на Вас, а Ваш патріотизм, професіоналізм і мужність є взірцем для молодших поколінь.

Бажаю Вам і Вашим родинам міцного здоров’я, добробуту, злагоди, а головне – мирного неба над нашою країною!

 

З повагою

Прем’єр-міністр України                                                        Володимир ГРОЙСМАН

 

версія для друку