українська російська англійська
Глава Уряду: Судова реформа не має перетворитися на імітацію - у нас не буде другого шансу отримати справедливий суд
09.12.2016 | 15:55
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Ефективність боротьби з корупцією у країні підвищиться, коли судова гілка влади буде працювати ефективно і хабарники реально будуть нести відповідальність за свої злочини. Про це заявив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час участі у громадському форумі з нагоди Міжнародного дня боротьби з корупцією у п'ятницю.

Говорячи про боротьбу з корупцією в країні, Глава Уряду підкреслив ключову роль судової гілки влади у викоріненні корупції в країні.

"Національне антикорупційне бюро може зловити хабарника, корупціонера. Але дуже важливо не просто його зловити і закрити – дуже важливо, щоб був справедливий вирок суду. І тільки тоді, коли [хабарники] реально будуть нести відповідальність не заставами, не хитрощами, не недосконалістю судової системи, тоді дуже швидко ефективність боротьби з корупцією підвищиться", - переконаний Володимир Гройсман.

У цьому контексті він наголосив, що зараз ключове значення має проведення судової системи, розпочатої завдяки прийнятим українським Парламентом змінам до Конституції України та законодавства.

При цьому не можна допустити, щоб боротьба з корупцією у країні перетворилася на імітацію такої боротьби, наголосив Прем’єр-міністр.

"Реформа судової системи розпочалася чи не вперше в країні. Якщо вона буде перетворена на імітацію, другого шансу у нас не буде отримати можливість звернутися до справедливого суду", - наголосив Володимир Гройсман.

 

 

версія для друку