українська російська англійська
Залучення молоді до енергозбереження - у фокусі роботи Держенергоефективності та Малої академії наук України
09.12.2016 | 17:23
ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО З ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ ТА ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ УКРАЇНИ

Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України та Національний центр "Мала академія наук України" підписали меморандум про співпрацю та взаємодію.

У рамках меморандуму сторони об'єднають зусилля, щоб підвищити рівень освіти учнівської та студентської молоді щодо ефективного споживання енергоресурсів та використання відновлюваних джерел енергії. Для цього планується залучати підростаюче покоління до науково-дослідної діяльності у цих сферах.

Підписання меморандуму відбулося у ході Всеукраїнської наукової конференції учнів-членів Малої академії наук України з енергоефективності, що проходила у м. Києві в НТУУ «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» з 7 по 9 грудня 2016 року.

 "Науково-освітні заходи – це ефективний спосіб не тільки ознайомити учнів з питаннями енергоефективності, а й мотивувати їх робити власні винаходи, розробляти енергоефективні технології, макети пасивних будинків тощо", - повідомив директор департаменту відновлюваних джерел енергії та альтернативних видів палива Дмитро Коваленко у ході відкриття конференції.

Дмитро Коваленко також наголосив: "Вражає той факт, що сьогодні чимало обдарованих дітей вже готові поділитися власними ідеями використання енергоефективних матеріалів та технологій у різних сферах життєдіяльності людини. Переконаний, що ці ініціативні та креативні учні – творці енергонезалежного майбутнього України. Наразі головне – сприяти розкриттю їхнього творчого потенціалу та бажанню використовувати отримані знання на користь Вітчизні".

Від Держенергоефективності у конференції також взяли участь Тамара Буренко, заступник директора департаменту стратегічного розвитку, Андрій Фролов, заступник начальника відділу моніторингу та енергобалансу управління моніторингу та інформатизації. Вони виступили модераторами тематичних секцій конференції, присвячених енергозберігаючим технічним рішенням та законодавчому регулюванню сфери енергоефективності.

 

 

версія для друку