українська російська англійська
У Вінниці відбулася розширена нарада з регіональними представництвами Держпродспоживслужби
12.12.2016 | 12:17
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ БЕЗПЕЧНОСТІ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ТА ЗАХИСТУ СПОЖИВАЧІВ

У Вінниці відбулася виїздна нарада з начальниками ГУ  Держпродспоживслужби за участі Голови Володимира Лапи та представників окремих структурних підрозділів.

У рамках засідання було обговорено ряд надзвичайно важливих тем, зокрема, проблемні питання щодо ліквідації АЧС та високопатогенного грипу птиці; здійснення державного контролю в сфері виробництва та використання ветеринарних препаратів; оптимізація лабораторної мережі тощо. 

Учасників зустрічі поінформовано про результати засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Кабінеті Міністрів України, яка відбулася 6 грудня, під час якої розглядалася епізоотична ситуація щодо АЧС, грипу птиці в Україні та вузликового дерматиту ВРХ у світі. Тоді члени Комісії дійшли згоди про необхідність посилити заходи з профілактики поширення вірусу АЧС і запропонували передбачити в держбюджеті на 2017 рік асигнування для фінансування протиепізоотичних заходів відповідно до визначеної Держпродспоживслужбою потреби.

Голова Держпрожспоживслужби Володимир Лапа поінформував учасників заходу про реорганізацію терорганів Служби на місцях. Так, територіальні органи в районах та містах обласного значення будуть реорганізовані шляхом їх приєднання до відповідних територіальних органів вищого рівня. Натомість, зараз на місцях утворені відповідні комісії з реорганізації, яка буде здійснюватись відповідно до вимог законодавства та з безумовним дотриманням прав працівників.

Щодо питання прозорого ринку ветпрепаратів, заступник директора Державного науково-дослідного контрольного інституту ветеринарних препаратів та кормових добавок Юрій Косенко закликав вітчизняних виробників ветпрепаратів, профільні асоціації, об’єднання та зацікавлених учасників ринку долучитися до напрацювання необхідних законодавчих змін у питаннях виробництва та обігу ветпрепаратів.     

 

версія для друку