українська російська англійська
ДСНС посилює співпрацю з Нацгвардією Каліфорнії у сфері цивільного захисту населення
12.12.2016 | 12:41
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

12 грудня відбулася зустріч Голови ДСНС Миколи Чечоткіна з командувачем Національної Гвардії Каліфорнії Девідом Болдуїном та представниками Посольства США в Україні. Вони обговорили питання подальшого співробітництва та партнерства у сфері цивільного захисту населення.

  Голова ДСНС Микола Чечоткін зазначив, що українські рятувальники мають чималий досвід взаємодії з американськими колегами. Зокрема, вже було реалізовано Меморандум про співпрацю, проведені спільні навчання, що сприяли підвищенню готовності до реагування на різного роду надзвичайні ситуації. В умовах сьогодення для України вкрай важливим є обмін досвідом з фахівцями Каліфорнії у сфері знешкодження боєприпасів, особливо замаскованих під предмети побуту.

  Одним із важливих питань для обговорення було налагодження взаємодії з американськими партнерами на шляху до побудови в Україні сучасної системи цивільного захисту.

  “На даний час триває процес реформування системи ДСНС, в ході якого створюватиметься розгалужена мережа місцевих пожежних команд та добровольців. Тож серед подальших головних напрямків співробітництва є також вивчення організації роботи пожежної охорони у Каліфорнії, особливо у сільській місцевості” - сказав Микола Чечоткін.

  У свою чергу, командувач Національної Гвардії Каліфорнії Девід Болдуїн зауважив, що американські фахівці готові співпрацювати із ДСНС у сфері надання допомоги переселенцям, розмінування території, проведення спільних навчань як на території України, так і в США. Крім того, рятувальники Каліфорнії можуть обмінятися досвідом щодо ліквідації лісових пожеж, проведення пошуково-рятувальних операцій, боротьби з повенями. Задля цього можливе залучення представників пожежних органів як Штату, так і місцевих пожежних команд до проведення спільних тренінгів та навчань.

 

версія для друку