українська російська англійська
Кабінет Міністрів розраховує на вчасне ухвалення Парламентом бюджету і змін до Податкового кодексу, щоб країна планово увійшла в 2017 рік
12.12.2016 | 16:05
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Кабінет Міністрів України розраховує, що Парламент вчасно ухвалить державний бюджет на 2017 рік та зміни до Податкового кодексу, щоб країна почала новий рік із затвердженими документами. Про це заявив Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман в ефірі телеканалу "Інтер" у неділю.

"Ми вважаємо, що ці документи [проект бюджету та зміни до Податкового кодексу] є абсолютно всі збалансовані, які відповідають нашим національним інтересам і будуть позитивно впливати на економічну стабільність і розвиток. Тому жодних економічних підстав не голосувати немає. Ми розраховуємо на те, що ми консолідовано проголосуємо цей бюджет, і планово ввійдемо в 2017 рік", - заявив Володимир Гройсман.

Він зауважив, що бюджет - це фінансування статей видатків української держави: "це заробітна плата військового, лікаря, вчителя, оплата інших обов'язкових платежів, це ліки для українських громадян, це ремонти, реконструкція, модернізація української інфраструктури, місцеві бюджети, регіональний розвиток, - це ті завдання, які ми маємо виконувати".

Прем'єр-міністр підкреслив, що Уряд чесно підійшов до формування проекту бюджету та відкрито вів діалог з суспільством та Парламентом щодо бюджетного процесу.

"Це бюджет, який дасть можливість забезпечити економічне зростання, виплату підвищеної мінімальної заробітної плати і зменшувати у тому числі дефіцит Пенсійного фонду", - зауважив Володимир Гройсман.

У цьому контексті він наголосив, що політичні сили, незважаючи на політичні прапори, мають бути об'єднані для того, щоб ухвалити бюджет на 2017 рік.

 

версія для друку