українська російська англійська
Ігор Насалик провів засідання Координаційного центру із забезпечення постачання вугілля на ТЕС
12.12.2016 | 17:12
МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

Під головуванням Міністра енергетики та вугільної промисловості Ігоря Насалика відбулося засідання Координаційного центру із забезпечення постачання вугілля на ТЕС. Міністр наголосив, що скоординована робота міністерств і відомств сприяє оперативному вирішенню питань для сталого проходження опалювального сезону. Також  він звернув увагу на необхідність вчасних розрахунків компаній за поставлене вугілля.

Операційний директор ПАТ «Укрзалізниця» В. Жураківський поінформував про стан забезпечення вагонами для перевезення вугілля. Зазначив, що наразі з вагонами проблем немає.

Щодо запасів вугілля на складах ТЕС поінформували ПАТ «Центренерго», ПАТ «ДТЕК Енерго», ПАТ «Донбасенерго», ПАТ «Укртеплоенерго». 

Учасники обговорили можливості щодо стабільного підвезення вугілля на станції, збалансування енергосистеми, роботи за умови зниження температури.

У засіданні взяли участь представники Міністерства інфраструктури, Міністерства оборони, Державної фіскальної служби, Державної прикордонної служби, Державної служби з надзвичайних ситуацій, Служби безпеки України, ДП «Держвуглепостач», ПАТ «Укрзалізниця», Корпорації «ІСД».

 

версія для друку