українська російська англійська
Київська регіональна філія НТКУ завершує телемарафон "Дзвони Чорнобиля", що тривав протягом десяти місяців
12.12.2016 | 17:32
ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ УКРАЇНИ

13 грудня в ефірі Центрального каналу (Київська регіональна філія НТКУ) вийде остання передача телемарафону «Дзвони Чорнобиля», який розпочався 11 березня і виходив у форматі телевізійного циклу протягом десяти місяців.

Проект було присвячено не лише 30-м роковинам Чорнобильської катастрофи, а й 5-річчю аварії на АЕС «Фукусіма-1» в Японії.

В гостях у ведучих  Валерія Макаренка та Валентина Щербачова побували посли зарубіжних держав, вітчизняні політики і дипломати, керівники галузей економіки, відомі вчені й провідні медики, екологи, громадські діячі, ліквідатори, які мешкають в різних країнах світу. Було підготовлено десятки теленарисів і відеосюжетів, прямих включень в студію.

Учасники телемарафону переконані, що тема Чорнобиля невичерпна. А для України вона є частиною життя нинішніх та майбутніх поколінь. Якщо ж хтось забуває уроки Чорнобиля, то з’являються виклики Фукусіми.

Громадська організація «Міжнародна організація інвалідів і жертв техногенних катастроф «Союз Чорнобиль», яка виступила ініціатором телемарафону від імені 1,5 мільйона чорнобильців із 17 країн світу, подякувала керівництву і колективу Центрального каналу за творче і технічне забезпечення ефіру та громадянську позицію.

 

версія для друку