українська російська англійська
Моніторингова місія МІП провела аналіз стану трансляції українського сигналу в селищі Врубівка, що на Луганщині
13.12.2016 | 10:24
МІНІСТЕРСТВО ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

Моніторингова місія Міністерства інформаційної політики України провела аналіз стану трансляції українського сигналу в селищі Врубівка, прифронтового Попаснянського району, що на Луганщині.

Олександр Бригинець, радник Міністра з питань відновлення мовлення в зоні АТО, народний депутат України, під головуванням якого здійснюється моніторингова місія, передає з місця, що в селищній медичній амбулаторії жителі розповіли – з українським телебаченням проблем у них немає.

Селяни можуть дивитися «UA:ПЕРШИЙ», «1+1», «СТБ», «ТЕТ», «5 канал», «ТРК Україна», «Новий» та три місцевих канали тощо.

«Щоправда, не всі канали у високій якості. «Т2» удень транслює непогано, а ввечері сигнал погіршується. І коли погода погана – є збої. Але усі ці «вади» не мають значення для молоді, для активного населення, адже село обведене оптичним волокном і жителі користуються швидкісним інтернетом, що дає доступ і до смарт-ТБ, і до фільмів, і до іншої актуальної інформації», - розповів радник, провівши моніторинг.

За його словами, Попаснянська телевежа знаходиться в критичному місці – фактично на передовій, але завдяки спільним зусиллям МІП, Концерну РРТ та місцевої влади, проблему з наданням телесигналу було вирішено.

Нагадаємо, що під час офіційного відкриття телевежі на горі Карачун за участі Президента України Петра Порошенка, 5 грудня 2016 року, Міністр інформаційної політики України Юрій Стець заявив, що «завданням на наступний рік є побудова ще трьох телевеж у Луганській та Донецькій областях, за умови виділення під це коштів із Держбюджету».

 

версія для друку