українська російська англійська
На Чернігівщині підписано Меморандум про правову співпрацю
13.12.2016 | 10:36
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

В Чернігові було підписано Меморандум про взаємодію з надання безоплатної первинної правової допомоги військовослужбовцям, працівникам Збройних Сил України, членам їх сімей, а також звільненим військовослужбовцям та бійцям АТО.

Відповідний документ про взаємодію підписали начальник Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області Олег Трейтяк та начальник Північного територіального юридичного управлінням Міністерства оборони України полковник юстиції Андрій Комар.

«Нашим головним завданням є надання практичної допомоги при реалізації  соціальних прав військовослужбовців та членів їх сімей при вирішенні безпосередніх проблемних питань або також під час надання консультативної допомоги, — зазначив начальник Північного територіального юридичного управління Міністерства оборони України Андрій Комар.

Основними вимогами Меморандуму стали надання безкоштовних консультацій, роз’яснення положень військового та іншого законодавства, а також забезпечення державних соціальних гарантій військовослужбовців.

Координатором у юридичній співпраці виступив Чернігівський обласний військовий комісаріат, який взяв на себе низку делегуючих повноважень. 

Слід наголосити, що в подальшому такі правові документи планується підписати у всіх великих містах України, адже правова підтримка воїнам та їх родинам в цей час дуже потрібна.

 

версія для друку