українська російська англійська
Остап Семерак: На сьогодні обрано менше третини керівників нацпарків та заповідників
13.12.2016 | 12:17
МІНІСТЕРСТВО ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ

Станом на сьогодні обрано майже третину керівників національних природних парків та заповідників, підпорядкованих Мінприроди. Про це в ефірі «Громадського радіо» розповів Міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак.

Він нагадав, що на момент його призначення на посаду Міністра екології та природних ресурсів було 14  пропозицій на заміщення вакантних посад керівників національних парків та заповідників, підпорядкованих Мінприроди.

«Коли я прийшов у Міністерство, у нас було 14 вакантних посад керівників із 43 нацпарків та заповідників. Я оголосив конкурси і був ініціатором, щоб вони відбувалися у присутності громадських активістів, журналістів та експертів. Станом на сьогодні обрано трохи менше третини керівників», - розповів Остап Семерак.

Він також зауважив, що з кожним із переможців конкурсного відбору було укладено контракт на 1 рік.

«Це випробувальний термін і можливість проаналізувати за результатами роботи – продовжувати чи не продовжувати співпрацю», - прокоментував Міністр.

Він підтвердив, що переможцем на заміщення вакантної посади директора національного природного парку "Тузловські лимани" за результатами конкурсного відбору Комісії Мінприроди було оголошено  Віталія  Чакіра, проте він ще не призначений на дану посаду, оскільки існує чітка процедура призначення керівників на  зазначені посади. 

«По «Тузловським лиманам» - це був повторний конкурс. На першому конкурсі, який проходив три місяці тому, не було обрано жодної людини. У пакеті цього кандидата була рекомендація Одеської облради та райради, на території якої знаходиться цей природний парк. Але все таки за роботу НПП  відповідає Міністерство, а не обласна рада. На даний час ця людина не призначена. Згідно із законом про держслужбу жоден Міністр не призначає жодного керівника ДП чи інших державних підприємств. Але зроблю все можливе, щоб подібні люди не були призначені на такі посади», - пояснив Остап Семерак.

Міністр висловив сподівання, що у ситуації навколо обрання керівника Національного природного парку «Тузловські лимани» буде знайдено правильне виважене рішення.

 

версія для друку