українська російська англійська
У Києві проходить форум «Бізнес — молодь: ефект WOW від співпраці»
13.12.2016 | 15:27
МІНІСТЕРСТВО МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

13 грудня в Києві проходить форум «Бізнес — молодь: ефект WOW від співпраці», організований Міністерством молоді та спорту спільно з Центром «Розвиток КСВ», Київським молодіжним центром і Фондом народонаселення ООН в рамках ініціативи «Український Пакт заради молоді — 2020».

Відкриваючи захід, директор департаменту молодіжної політики Міністерства молоді та спорту Ірина Бєляєва передала присутнім вітання від Міністра молоді та спорту Ігоря Жданова.

За словами Ігоря Жданова, сприяння працевлаштуванню молоді є одним із пріоритетних напрямів діяльності Міністерства. А одне із завдань — створення платформи для комунікації між молодими людьми, представниками бізнесу та органами державної влади. Адже саме спільні зусилля допомагають у вирішенні нагальних проблем і питань.

Ірина Бєляєва також наголосила на значущості активності самої молоді, її ініціативності та небайдужості.

Про роль якісної освіти та важливості першого робочого місця говорив на Форумі представник Фонду народонаселення ООН в Україні Каспар Пік. Зокрема, він звернув увагу на необхідність продовжувати самоосвіту протягом усього життя.

Заступник голови Державної служби зайнятості Сергій Кравченко подякував організаторам за гарну ініціативу та розповів про плани цієї установи щодо допомоги у пошуку роботи. Зокрема, йшлося про створення Всеукраїнського кадрового резерву, долучитися до якого має змогу кожен житель України.

На актуальності надання ціннісних пропозицій, мотивації молоді залишатися в Україні акцентувала голова правління Центру «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» Марина Саприкіна.

Марина Саприкіна презентувала основні ідеї Українського пакту заради молоді 2020 як продовження загальноєвропейської ініціативи. Вона, зокрема, поінформувала, що у рамках виконання Пакту об'єднуються небайдужі компанії з різних регіонів та індустрій, щомісяця відбуваються зустрічі підписантів для обговорення проблем розробки програм для молоді.

За словами голови правління Центру «Розвиток КСВ», до 2020 року планується створити мінімум 100 партнерств між бізнесом і освітнім сектором, забезпечити десять тисяч місць для стажування та першої роботи молоді.

Також Марина Саприкіна презентувала дослідження «Навички для України 2030: погляд бізнесу».

Програма Форуму передбачає роботу тематичних лабораторій, присвячених ефекту WOW від стажування у компаніях, від першого робочого місця та найкращих роботодавців. Кожна з лабораторій презентуватиме свої пропозиції та напрацювання.

Для молодих людей організовано майстер-класи із розвитку навичок публічних виступів, щодо лідерства у житті та бізнесі та побудови успішної кар'єри студентами.

Довідково

Український Пакт заради Молоді-2020 має на меті об’єднання зусиль компаній, держави, освіти з метою працевлаштування молодих людей. Організації, що підписали пакт: Нестле в Україні, Байєр в Україні, Метлайф, Сингента, Укртелеком, Платинум банк, ДТЕК, EY, КПМГ, Київстар, Кока-Кола, 1+1 медіа, Небесна криниця, Delta M Group, Kreston GCG, Укрсиббанк, Ашан, ЛеруаМерлен, GMS, ЮФ EternaLaw, lifecell, KEEPSOLID, Кредобанк, Ензим, Львівської філія НТКУ «Львівська регіональна дирекція», Прикарпаттяобленерго, ТОВ АГРАНАФРУТ, ТОВ Інженерно-технічна компанія «Автоматик груп», Філія Сумського обласного управління АТ «Ощадбанк», ТОВ Порта Уан, ТОВ «МАЙНДКЕЙ», UNFPA, Державна служба зайнятості.

 

версія для друку