українська російська англійська
У Києві розпочалася міжнародна науково-методична конференція щодо приведення фізичної підготовки силових структур до стандартів НАТО
14.12.2016 | 10:36
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

У Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського розпочалася міжнародна науково-методична конференція, що присвячена вдосконаленню системи фізичної підготовки у Збройних Силах України в умовах сьогодення та приведення її до стандартів армій країн-членів НАТО. Протягом двох днів учасники обмінюватимуться досвідом з питань удосконалення системи фізичної підготовки та спорту у силових структурах.

У заході беруть участь іноземні та вітчизняні науковці, а також представники оборонного відомства України, Міністерства закордонних справ України, Міністерства внутрішніх справ України, Національної гвардії України, Національної поліції України, Державної прикордонної служби України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Державної спеціальної служби транспорту, Служби безпеки України, Служби зовнішньої розвідки, Офісу зв’язку НАТО в Україні, іноземні радники при Міністерстві оборони України.   

«Протягом конференції ми маємо визначити, як вдосконалити фізичну підготовку та довести її до відповідності стандартам Альянсу. Кожен із вас має свої напрацювання, нові підходи та погляди на фізичну підготовку у Збройних Силах», – зазначив тимчасово виконуючий обов’язки начальника університету генерал-лейтенант Віктор Тарасов. 

У ході конференції учасники проаналізують передовий досвід фізичної підготовки військовослужбовців провідних країн-членів НАТО, особливості організації фізичної підготовки особового складу у системі бойового навчання військ (сил) в умовах сьогодення, досвід впровадження інноваційних освітніх і спортивно-оздоровчих технологій у процесі фізичної підготовки, специфіку рекреації та фізкультурно-спортивної реабілітації, а  також актуальні питання нормативно-правового забезпечення фізичної підготовки військовослужбовців і правоохоронців.  

«Фізична підготовка є одним із важливих факторів забезпечення високої боєздатності армії. На сьогодні підготовлена Концепція розвитку фізичної підготовки і спорту у Збройних Силах України на період до 2020 року. Крім того, вперше за історію незалежності країни відпрацьований пакет нормативно-правових документів оборонного реформування. У 2017 році запланована його практична реалізація», – зауважив радник Міністра оборони України Дмитро Грищенко. 

Крім того, він повідомив, що наступного року на базі Національного університету оборони України заплановано створення Військового інституту підвищення кваліфікації фахівців фізичного виховання, спеціальної фізичної підготовки та спорту для всіх силових структур.

Як повідомили під час конференції, у наступному році українські спеціалісти поїдуть до Польщі, Німеччини, Великої Британії, Франції, щоб перейняти їх досвід фізичної підготовки і таким чином вдосконалити систему підготовки у Збройних Силах України.

версія для друку