українська російська англійська
Тарас Кутовий обговорив з французьким виноробом Крістофом Лакареном шляхи виходу з ситуації, що склалася навколо його виноградників
14.12.2016 | 11:51
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Міністр аграрної політики та продовольства України Тарас Кутовий за дорученням Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана зустрівся з французьким виноробом Крістофом Лакареном, який виробляє вино у Шабо на Одещині.

Нагадаємо, декілька тижнів тому його виноградники на Одещині були винищені.

Міністр Тарас Кутовий особисто поспілкувався з підприємцем на початку тижня, щоб з перших вуст почути історію з метою вирішення ситуації.

«Говорили дві години. Вирішення проблеми я бачу у трьох площинах: розслідування з боку Міністерства внутрішніх справ, питання компенсації втрат і питання коректності оформлення земельних відносин», - зазначив Тарас Кутовий.

За словами Міністра, питання коректності оформлення земельних відносин – у компетенції Мінагрополітики, відповідно він доручив його вирішення безпосередньо Першому заступнику Максиму Мартинюку.

«Ми готові працювати над пошуком рішень, які будуть максимально ефективними. Сподіваюсь, істина буде знайдена», - наголосив Тарас Кутовий.

 

 

версія для друку