українська російська англійська
На Тернопільщині учасники АТО отримають понад 2500 гектарів землі
14.12.2016 | 11:53
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ

На Тернопільщині виявили бажання взяти у власність земельні ділянки 5 650 учасників антитерористичної операції та членів їх родин.

На сьогодні в області учасникам АТО надано 4 588 дозволів на розробку проектів землеустрою для відведення земель загальною площею 2 553,24 гектара. Військовим передадуть 1 442 ділянки площею 2 268,76 га для ведення особистого селянського господарства. Ще 1 862 ділянки площею 187 га учасники АТО отримають для садівництва та 1 284 – для будівництва житлових будинків площею 96 гектарів.

У власність військовослужбовці вже оформили 2 438 земельних ділянок. Їх загальна площа становить 975 гектарів.

Територіальні органи Держгеокадастру спільно з органами місцевого самоврядування Тернопільщини оновили перелік земель, які можуть бути передані учасникам АТО. На сьогодні для цих цілей зарезервовано земельні масиви загальною площею 5 536 гектарів.

Довідково

Надання у власність земельних ділянок учасникам АТО здійснюється у порядку, визначеному статтею 118 Земельного кодексу України, за умови, що такий громадянин не скористався своїм правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки відповідного цільового призначення та надав документ, який посвідчує його участь в АТО.

На сайті Держгеокадастру розміщена покрокова схема дій для допомоги учасникам АТО та членам родин загиблих воїнів, котрі бажають отримати земельні ділянки. Роз’яснення складено з урахуванням запитів, які найчастіше надходять до земельного відомства.

 

 

версія для друку