українська російська англійська
Олег Наливайко призначив двох нових заступників генерального директора НТКУ
15.12.2016 | 14:14
ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ УКРАЇНИ

Голова Держкомтелерадіо Олег Наливайко, який очолює комісію з перетворення НТКУ в ПАТ НСТУ, призначив Олександра Мельничука та Павла Грицака заступниками генерального директора НТКУ. 15 грудня відбулося представлення нових менеджерів в НТКУ.

Олександр Мельничук відповідатиме за формування програмної сітки мовлення телеканалу «UA:Перший», інформаційне мовлення та виробництво суспільно-політичних, соціальних, молодіжних, освітніх та дитячих програм. В 2007 році Олександр Мельничук обіймав посаду першого віце-президента НТКУ. Вів політичне ток-шоу «Один за всіх» та низку інших телепроектів. Згодом працював виконавчим продюсером, генеральним директором телеканалу НТН.

Павло Грицак відповідатиме за виробництво музичних, спортивних програм, документальних фільмів, підготовку до пісенного конкурсу «Євробачення-2017», а також за комерційну діяльність НТКУ. Він теж має чималий досвід роботи в НТКУ та медіабізнесі. В 2002-2005 роках працював директором дирекції міжнародних відносин НТКУ, організовував спільну роботу телекомпанії з міжнародними організаціями, трансляції Олімпійських ігор та «Євро 2004», перші трансляції українських телепрограм за кордоном, а також першу трансляцію в Україні міжнародного пісенного конкурсу «Євробачення-2002». 2005-2007 рр. працював на посаді віце-президента НТКУ та виконавчого продюсера «Євробачення-2005». У 2007-2016 рр. працював в медіа бізнесі.

Олег Наливайко вважає, що новопризначені менеджери мають репутацію людей, які не бояться братися за масштабні проекти і вдало їх реалізовують. Саме такі особистості потрібні сьогодні телеканалу на шляху його перетворення в Суспільного мовника. 

 

 

версія для друку