українська російська англійська
Прем'єр-міністр: Дострокові вибори до Верховної Ради не забезпечать підвищення якості рішень Парламенту та його більшості
15.12.2016 | 16:29
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Дострокові вибори до Верховної Ради України, яких прагнуть лише дві політичні сили, не забезпечать підвищення якості прийняття Парламентом рішень та формування його якісної більшості. Про це заявив Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час Форуму об’єднаних громад у четвер.

"Дострокові вибори до Парламенту не дають відповіді на питання формування нормальної, якісної більшості. Якщо ще буде більше подрібнений політично Парламент, то на цих реформах взагалі можна буде "поставити хрест"", - переконаний Глава Уряду.

"Дострокові вибори навряд чи можуть дати відповідь на питання підвищення якості прийняття рішень", - додав він.

За його словами, є тільки дві політичні сили, які прагнуть проведення дострокових парламентських виборів, інші фракції та депутатські групи - не підтримують таку позицію.

Володимир Гройсман зауважив, що представники і очільники обидвох цих партій - Опозиційний блок і "Батьківщина" - протягом тривалого часу до Революції Гідності послідовно очолювали керівні посади у країні. Натомість, протягом цього періоду, 2005-2013 роки, не було зроблено необхідних реформ.

"За 8 років після Помаранчевої революції, з 2005 по 2013 роки, хто керував країною? "Батьківщина". Прем’єр-міністр від "Батьківщини" була 3,5 роки, і куди довели Україну? В економічну кризу, в тисячу гривень інфляції - коли роздали, а потім почалося зростання. "Все пропало" за 3,5 роки. А мали більшість у парламенті, мали повністю монопольний уряд – нуль [реформ]. І наступні 3,5 роки, хто керував? Партія регіонів. Янукович і Азаров", – наголосив Володимир Гройсман.

 

версія для друку