українська російська англійська
Вадим Черниш під час робочого візиту до США зустрівся з постійним представником США при ООН Самантою Пауер
15.12.2016 | 17:14
МІНІСТЕРСТВО З ПИТАНЬ ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЙ ТА ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ УКРАЇНИ

Міністр з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Вадим Черниш під час робочого візиту до Сполучених Штатів Америки обговорив гуманітарну ситуацію на сході України з постійним представником США при ООН Самантою Пауер та з Послом Організації Об’єднаних Націй з економічних та соціальних питань Сарою Мендельсон, яка багато років працює над розвитком демократії та дотриманням прав людини.

Під час зустрічі йшлося про результати перемовин соціально-економічної та гуманітарної підгруп Тристоронніх переговорів у Мінську, зокрема, щодо складної ситуації з водопостачанням в Луганській області. Як відомо, представники окремих регіонів Луганської області та російська сторона всіляко блокують вирішення питання забезпечення водопостачання, в тому числі, для понад півмільйона мешканців непідконтрольної українському Уряду території.

Крім того, Вадим Черниш повідомив про численні порушення прав людини в тимчасово окупованому Криму та роз’яснив позицію Уряду щодо державної підтримки внутрішньо переміщених осіб.

 

версія для друку