українська російська англійська
У Києві відкрилася виставка "Книжкові контракти"
15.12.2016 | 18:31
Державний комітет телебачення і радіомовлення Українио

15 грудня у Національному центрі ділового та культурного співробітництва «Український дім» розпочала роботу VІІ Київська книжкова виставка «Книжкові контракти», засновником і організатором якої є Держкомтелерадіо. Виставку відкрили  народний артист України Богдан Бенюк і наймолодші читачі – вихованці київських дитячих дошкільних закладів.

«Книжкові контракти» триватимуть чотири дні, протягом яких понад 90 вітчизняних видавців презентуватимуть книжкові новинки, зустрічатимуться з читачами, обговорюватимуть майбутні проекти з діловими партнерами. У програмі виставки заплановано численні автограф-сесії літераторів, майстер-класи, дискусії за участю відомих українських письменників, літературознавців, художників-графіків тощо. Державне видавництво «Либідь» спеціально для «Книжкових контрактів» підготувало виставку сигнальних примірників книжкових новинок 2017 року. Перші примірники видавництво продає за пільговими цінами.

У перший день роботи виставки на стенді видавництва «Ярославів Вал» відбулися автограф-сесії Любові Голоти, Павла Мовчана, Сергія Грабара, Юрія Мушкетика та презентації їхніх книг. У «Різдвяній вітальні» чернівецьке видавництво «Букрек» презентувало збірку для дітей «Казки для хлопчиків», яке вийшло за підтримки Держкомтелерадіо у рамках програми «Українська книга». А видавництво «Самміт-книга» підготувало подарунки всім мамам, які прийшли на виставку з дітьми до п’яти років. Кожній з них подаровано диск Анни Данилюк «Колискові».

Також у рамках роботи «Книжкових контрактів» проходить благодійна акція із збору нових книг для юних мешканців Донецької та Луганської областей.

 

З програмою виставки можна ознайомитись на сайті Держкомтелерадіо.

 

версія для друку