українська російська англійська
Наталія Федорович: Ми досягли значного прогресу у протидії торгівлі людьми та не зупинимось на досягнутому
15.12.2016 | 18:39
МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

Ми досягли значного прогресу у протидії торгівлі людьми та не зупинимось на досягнутому. Про це заявила заступник Міністра соціальної політики Наталія Федорович під час дискусії, присвяченій проблемам та перспективам розвитку механізмів протидії торгівлі людьми в Україні.

У заході взяли участь Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, т.в.о. Голови Національної поліції України Вадим Троян, заступник Міністра внутрішніх справ з питань євроінтеграції Анастасія Дєєва, Надзвичайний та Повноважний Посол США в Україні Марі Йованович, представники центральних органів влади, міжнародних та вітчизняних громадських організацій та незалежні експерти.

Наталія Федорович під час свого виступу поінформувала присутніх, що станом на сьогодні Міністерством соціальної політики статус постраждалого від торгівлі людьми було надано 105 особам, проти 83 у минулому році. „Цей прогрес вдалося досягти завдяки підтримці органів влади на місцях та рішення Уряду про трикратне збільшення розміру матеріальної допомоги з 1-го січня 2017 року особам постраждалим від торгівлі людьми”,- заявила Наталія Федорович.

За її словами, Міністерство соціальної політики і надалі проводитиме проактивну роботу з боротьби із цим небезпечним явищем. Так, розпочато цикл зустрічей із суддями, який присвячено роз’ясненню специфіки та нюансів цієї проблеми для покращення якості прийнятих ними рішень. „Хочу нагадати усім, що 30 липня наступного року, до Міжнародного дня протидії торгівлі людьми, відбудеться Всеукраїнська інформаційна кампанія”, заявила Наталія Федорович, і додала, що вже розроблені зображення для бігбордів і сіті-лайтів та відеоролики, які будуть використовуватись в інформаційній роботі.

Представники Міністерства внутрішніх справ та Національної поліції навели статистичні дані, які вказують на високу актуальність проблеми торгівлі людьми в Україні. Вони окремо наголосили на необхідності посилення взаємодії різних центральних органів виконавчої влади задля ефективної боротьби з цим явищем. Також вони акцентували увагу присутніх на важливості інформаційних кампаній, які посилять довіру людей до держави, що збільшить кількість звернень постраждалих та дозволить надати своєчасну допомогу і покарати злочинців.

 

версія для друку