українська російська англійська
МІП: В Україні презентовано видання "Територія. Крим"
16.12.2016 | 09:44
МІНІСТЕРСТВО ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

15 грудня в ІА «Укрінформ» відбулась презентація інформаційно-аналітичного журналу «Територія. Крим». Запуск журналу розрахований на дипломатичний та експертний осередки країн Європи та низки країн-лідерів інших регіонів світу, що мають стратегічне значення для України з точки зору підтримки її міжнародних ініціатив.

«На сьогодні, на фоні міжнародних викликів потрібно актуалізувати тему Криму. Журнал «Територія. Крим» є саме інструментом українських дипломатів з адвокації прав людини. Журнал даватиме огляд подій мілітаризації, переміщення населення, пропаганди, правопорушень, які наразі панують в Криму. Щомісячно журнал видаватиметься великим тиражем, більшість з якого буде подано в якісному англійському перекладі. Журнал буде також розповсюджений серед іноземних дипломатів і чиновників вУкраїні»,- повідомила Перший заступник Міністра інформаційної політики ЕмінеДжапарова.

Марина Сингаївська, заступник генерального директора Укрінформу, наголосила на нагальності розповсюдження достовірної інформації щодо окупованого півострова. «Із часу окупації ми ведемо роз’яснювальну діяльність щодо подій у Криму. У перспективі планується запуск проекту «Територія. Крим» версіями європейських мов, задля більшого поширення в міжнародних колах», - зазначила Сингаївська.

Олексій Макєєв, голова політичного департаменту МЗС України, підкреслив проведення активної роботи над приверненням уваги всіх міжнародних партнерів до незаконної окупації півострова. «Ініціатива створення журналу – ще одна дипломатична зброя в руках України у боротьбі за Крим.

Увесь дипломатичний осередок світу матиме змогу отримувати журнал щомісячно та підтримувати кримське питання на міжнародному порядку денному», - наголосив Олексій Макєєв.

Довідково

Проект «Територія Крим» – щомісячний інформаційно-аналітичний журнал, метою якого є донесення до іноземного читача неупередженої картини подій на окупованому півострові Крим. Цільова аудиторія видання – переважно іноземний читач: дипломати, експерти, громадські діячі.

Головними практичними задачами проекту є збільшення рівня поінформованості світу щодо ситуації в Криму, зокрема чисельних правопорушень і злочинів із боку Росії до держави Україна та її громадян, що мають полегшити просування міжнародних ініціатив України закордоном.

 

версія для друку