українська російська англійська
Україна зацікавлена в рівноправності участі в Європейській Стратегії Дунайського регіону, - В'ячеслав Негода
16.12.2016 | 12:13
МІНІСТЕРСТВО РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ, БУДІВНИЦТВА ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ

Днями у Хмельницькому військовому шпиталі відбулося відкриття отоларингологічного відділення на двадцять ліжкомісць.

Участь в урочистому відкритті лор-відділення взяв директор Військово-медичного департаменту Міністерства оборони України генерал-майор медичної служби Андрій Верба, представники командування Військово-медичного клінічного центру Центрального регіону, міський голова Хмельницького Олександр Симчишин, представники обласної державної адміністрації, обласної ради, спонсори і меценати.

Директор Військово-медичного департаменту Міністерства оборони України підкреслив, що відкриття лор-відділень у всіх військових госпіталях Міністерства оборони України, які мають що найменше 200 ліжкомісць, – черговий етап розвитку військово-медичної системи.

«Лише цього року за напрямком лор-захворювань у Хмельницькому військовому шпиталі пройшли лікування понад 300 чоловік. Оперативних втручань за ці 11 місяців було понад півтори сотні. Тому актуальність функціонування таких відділень у всіх військових госпіталях надзвичайно висока. Це буде сучасне отоларингологічне відділення з можливостями проведення операцій з пластичної хірургії», - наголосив генерал-майор медичної служби Андрій Верба.

Начальник військового шпиталю полковник медичної служби Олександр Завроцький у свою чергу додав, що відкриття нового відділення з сучасним медичним обладнанням і устаткуванням для проведення якісного лікування військовослужбовців, стало можливим завдяки плідній співпраці Військово-медичного департаменту оборонного відомства з керівництвом міста, області та просто не байдужих краян.

 

версія для друку