українська російська англійська
Заступник Міністра молоді та спорту Олександр Ярема зустрівся з активістами вуличних культур із Києва та Харкова
16.12.2016 | 14:03
МІНІСТЕРСТВО МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

Заступник Міністра молоді та спорту Олександр Ярема провів зустріч з активістами вуличних культур України «Street Culture»: брейкдансу, паркуру, BMX, графіті, бітбоксу, діджеїнгу, МС, стрітболу, ролерблейдингу, хіп хопу, стріт воркауту, вуличної музики, скейтбордингу, сноубордингу та багатьох інших напрямків.

За приблизними підрахунками неформальні спортивні рухи об’єднують понад 300 000 дітей та молоді з усіх регіонів України.

Зустріч відбулась за ініціативи харківських активістів молодіжних субкультур.

У зустрічі взяли участь засновник і керівник громадської організації "Брейкданс центр" Єгор Матюхін, керівник брейкданс-організації KCB promotion & production Валерій Бичков, бібой з 15 річним стажем брейкданс культури в Україні Віктор Чулановський, лідер райдер- культури, керівник організації спортлаб і зет геймс Максим Карпій, керівник громадської організації "Федерація брейкдансу Києва" і організатор чемпіонату Берн Баттл Скул Владислав Салун, лідер райдер-культури, BМХ райдер Антон Маслов, лідер паркур-культури і керівник громадської організації "Арс нова" Олег Малафєєв, лідер стрітболл культури і громадської організації Українська стрітбольний ліга Станіслав Світлицький, молодіжний активіст, представник Реанімаційного пакету реформ Олександр Санченко, лідер воркаут-руху і керівник громадської організації "Барстайлерс" Іван Криленко.

Від Міністерства молоді та спорту в зустрічі також взяли участь директор департаменту молодіжної політики Ірина Бєляєва, директор департаменту фізичної культури та неолімпійських видів спорту Матвій Бідний та заступник директора департаменту фізичної культури та неолімпійських видів спорту Оксана Анастасьєва.

Олександр Ярема поінформував присутніх про роботу, яку проводить Міністерства щодо популяризації здорового способу життя серед молоді та розвитку масового спорту. Представники вуличних субкультур та неформальних спортивних рухів розповіли про свою діяльність та досягнення, зокрема, на рівні Харківського регіону.

Учасники зустрічі наголосили на актуальності розробки окремої програми розвитку вуличних культур, що, у свою чергу сприятиме вихованню більш свідомої, здорової молоді, підвищенню культурного рівня населення та формуванню активного громадянського суспільства.

“Ми усвідомлюємо та високо оцінюємо роль вуличних культур у роботі з молоддю. Готові сприяти розвитку даного напрямку. З боку Міністерства молоді та спорту ми відкриті до партнерства. Чудовим прикладом інтеграції молоді в суспільство є проекти та фестивалі, організовані неформальними спортивними рухами та вуличними культурами. Переконані, що спільно ми зможемо досягти кращих результатів”, - зазначив Олександр Ярема.

 

версія для друку