українська російська англійська
Рятувальники ДСНС отримали потужне спецобладнання від Уряду КНР
16.12.2016 | 14:14
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

16 грудня на території 1-го Спеціального центру швидкого реагування та гуманітарного розмінування ДСНС України відбулася церемонія передачі спеціального аварійно-рятувального обладнання для ДСНС від Уряду Китайської Народної Республіки. Участь у заході взяли Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, Надзвичайний та Повноважний Посол КНР в Україні Ду Вей та Голова ДСНС Микола Чечоткін.

“Потужна інженерна та автомобільна техніка дозволить підвищити ефективність діяльності підрозділів ДСНС під час аварійно-рятувальних робіт та ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру. Вже наступного тижня китайські фахівці проведуть тренінги для наших працівників щодо експлуатації техніки і після цього обладнання буде направлено у територіальні підрозділи служби”, - сказав Голова ДСНС Микола Чечоткін.

У свою чергу Надзвичайний та Повноважний Посол КНР в Україні Ду Вей зазначив, що дипломатичні відносини між Китайською Народною Республікою та Україною тривають вже майже 25 років. Тож обладнання, яке отримало ДСНС є підтвердженням подальшої плідної співпраці як з Урядом України, так і з рятувальниками.

Техніка для ДСНС передана в рамках Угоди між Урядами КНР та України, що була підписана 21 березня 2016 року. До складу обладнання входить 25 одиниць інженерної та автомобільної техніки та 32 комплекти аварійно-рятувального обладнання і запасні частини до них на загальну суму понад 185 млн. грн. Зокрема, 2 автокрани вантажопідйомністю 50 тонн, 3 автокрани вантажопідйомністю 75 тонн, 2 автокрани вантажопідйомністю 180 тонн, 4 бульдозери, 9 екскаваторів, 5 пікапів, 16 комплектів дизельних генераторів, 16 комплектів водяних насосів.

 

версія для друку