українська російська англійська
В'ячеслав Кириленко взяв участь у всеукраїнській нараді з питань реформування комунальних друкованих ЗМІ
16.12.2016 | 14:24
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Сьогодні, 16 грудня, у столиці відбулася всеукраїнська нарада з питань реформування комунальних друкованих ЗМІ. Участь у заході взяли: Віце-прем’єр-міністр В’ячеслав Кириленко, голова Державного комітету з питань телебачення і радіомовлення Олег Наливайко, перший секретар Національної спілки журналістів Сергій Томіленко, а також редактори та журналісти комунальних газет.

У своєму виступі В’ячеслав Кириленко наголосив, що створення Суспільного мовлення та реформування друкованих державних та комунальних ЗМІ є важливими медійними реформами, які впроваджуються Урядом і їх основна ідея – це європейські стандарти свободи слова, самостійність та конкурентоспроможність.

«Реформа повинна реалізовуватися так, щоб і журналістам, і споживачам новин стало краще. Українці мають отримувати неупереджену і об’єктивну інформацію. Журналісти, після процесу реформування комунальних ЗМІ, мають отримати більше можливостей і фінансових ресурсів. Ми зацікавлені в тому, щоб міцні конкурентоспроможні журналістські колективи збереглися», - сказав В’ячеслав Кириленко.

Віце-прем’єр-міністр також звернув особливу увагу на важливість збереження друкованих ЗМІ українською мовою після процесу роздержавлення.  Він зазначив, що ситуація на медійному ринку у цьому питанні є непростою, а отже важливим завданням для державних та місцевих газет є популяризація рідної мови.

В’ячеслав Кириленко також наголосив, що ті 244 видання, які беруть участь у першому етапі реформування, повинні отримати всебічну підтримку, адже в майбутньому вони стануть прикладом для наслідування.

Учасники всеукраїнської наради обговорили актуальні фінансові, юридичні  та майнові питання, які виникають у процесі реформування державних та комунальних друкованих ЗМІ. 

 

версія для друку