українська російська англійська
Геннадій Зубко: 2016 року становлення Фонду енергоефективності вийшло на фінішну пряму
16.12.2016 | 15:13
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

«Поточного року розроблено проект Закону «Про фонд енергоефективності», який схвалено КМУ. Становлення Фонду виходить на фінішну пряму», - наголосив Віце-прем'єр-міністр – Міністр регіональної політики, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко під час підсумкової колегії Міністерства.

За його словами, цього року внесено зміни до нормативно-правових актів для продовження дії Державної цільової економічної програми енергоефективності і розвитку сфери виробництва енергоносіїв з відновлюваних джерел енергії та альтернативних видів палива у 2016 році. Він також зазначив, що на здешевлення «теплих» кредитів прийнято 208 місцевих програм в усіх регіонах України.

«Мінрегіон реалізує п’ять масштабних проектів спільно зі Світовим банком та ЄІБ. Серед них, зокрема, програма «Підвищення енергоефективності у секторі централізованого теплопостачання» ($315,5 млн), «Другий проект розвитку міської інфраструктури» ($350 млн), «Надзвичайна кредитна програма для відновлення України» (200 млн євро), «Програма розвитку муніципальної інфраструктури України» (400 млн євро), «Розвиток системи водопостачання та водовідведення в м. Миколаєві» (15,54 млн євро)», - повідомив Геннадій Зубко.

Він також зауважив, що було підписано Додаткову угоду № 1 між Урядом України та ЄК до Угоди про фінансування Програми підтримки секторальної політики, що дозволить залучити близько 50 млн євро прямої бюджетної підтримки на реалізацію проектів у рамках завдань Державної стратегії регіонального розвитку.

 

З презентацією «Децентралізація та енергоефективність: стан реалізації ключових реформ країни» можна ознайомитись за посиланням.

 

 

версія для друку