українська російська англійська
Держприкордонслужба: Ситуація в контрольних пунктах в'їзду-виїзду на лінії розмежування
18.12.2016 | 09:30
АДМІНІСТРАЦІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ

Пасажиро-транспортний потік у контрольних пунктах в`їзду-виїзду, що на лінії розмежування в зоні проведення АТО, залишається інтенсивним та динамічним. Минулої доби КПВВ загалом перетнуло 19,3 тисячі осіб та 3,4 тисяч транспортних засобів:

«Майорське» – 4980 осіб та 690 транспортних засобів;

«Мар’їнка» – 4969 осіб та 1147 транспортних засобів;

«Новотроїцьке» – 4287 осіб та 970 транспортних засобів;

«Гнутове» –  2485 осіб та 680 транспортних засобів;

«Станиця Луганська» – 2655 осіб.

Сьогодні вранці у контрольних пунктах в`їзду-виїзду, що на лінії розмежування, на в’їзд та виїзд знаходилася така кількість транспортних засобів:  «Майорське» – 70/130; «Мар’їнка» – 200/120; «Новотроїцьке» – 0/90; «Гнутове» – 80/30.

Учора прикордонники Краматорського загону у КПВВ «Мар’їнка» виявили громадянина України, який, можливо, причетний до незаконних збройних формувань. Громадянина передано співробітникам Мар’їнського відділення поліції в Донецькій області.

Також у контрольному пункті  в’їзду-виїзду «Мар’їнка» в автомобілі, який прямував із непідконтрольної території, прикордонники Краматорського загону за допомогою службового собаки виявили зброю. Всього виявлено 2 мисливські ножі, 5 мисливських рушниць та сумку з 390 набоями до них. Про дане правопорушення прикордонники поінформували поліцію в Донецькій області.

Крім того, три автомобілі, які перевозили товари до тимчасово неконтрольованої території з порушеннями, виявили співробітники Донецького прикордонного загону. Транспортними засобами громадяни намагалися через КПВВ «Новотроїцьке» перевезти товари народного споживання на суму понад 20 тисяч гривень. Наразі автомобілі з вантажем передано представникам зведеної мобільної групи.

 

версія для друку