українська російська англійська
Олександр Ярема взяв участь у дискусії на тему "Громадянська обізнаність в Україні", організованій Програмою розвитку ООН в Україні
19.12.2016 | 12:22
МІНІСТЕРСТВО МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

16 грудня заступник Міністра молоді та спорту Олександр Ярема взяв участь у дискусії на тему «Громадянська обізнаність в Україні», організованій Програмою розвитку ООН в Україні у Києві.

У ході зустрічі було презентовано звіт за результатами соціологічного дослідження щодо громадянської обізнаності в Україні, проведеного в цьому році. 

Ознайомитись з деталями звіту за результатами дослідження  можна за посиланням  http://www.slideshare.net/olenaursu/report-1612.

Після презентації дослідження учасники дискусії обговорили наступні питання:

• Які основні тенденції в розвитку громадянської обізнаності можна виділити за останні кілька років?

• В якій мірі поточний рівень громадянських знань, цінностей та поведінки відповідає практичним потребам сьогодення?

• Як можуть держава і недержавні інститути сприяти підвищенню рівня громадянської обізнаності населення у відповідності до концепту «Громадянин 21-го століття»?

Олександр Ярема наголосив на актуальності для Міністерства молоді та спорту роботи з молоддю в напрямку громадянської освіти. «Одним з пріоритетів Державної цільової соціальної програми «Молодь України» на 2016-2020 роки є розвиток громадянської освіти. Це свідчення готовності держави інвестувати в розвиток громадянської освіти. За рік ми досягли гарних результатів, але ще багато роботи попереду. Результати презентованого дослідження свідчать, що в більшості випадків українці готові долучатись до змін та впливати на життя громади, однак існує брак досвіду та знань щодо того, яким саме чином можна впливати та змінювати життя на різних рівнях. Саме в цьому напрямку ми зосереджуємо свою увагу», - наголосив Олександр Ярема.

Міністерство молоді та спорту реалізує програму навчання «Молодіжний працівник», в рамках якої проходять тренінги в тому числі з питань громадянської освіти. З деталями реалізації програми та оголошеннями щодо участі в тренінгах можна ознайомитись на сайті програми http://youth-worker.org.ua/.

 

 

версія для друку