українська російська англійська
Подарунки від Святого Миколая і українських видавців отримали вихованці київської школи-інтернату №11
19.12.2016 | 14:26
ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ УКРАЇНИ

19 лютого перший заступник Голови Держкомтелерадіо Богдан Червак відвідав Спеціальну школу-інтернат 1-2 ступенів № 11 м. Києва і передав її вихованцям дитячі книжки, зібрані українськими видавцями.

У школі-інтернаті №11 навчається понад 100 дітей з порушеннями зору – від 1-го до 11-го класу. Діти люблять книги, читають за допомогою спеціального пристрою, який збільшує текст в рази. Через аварію теплопостачання в 2015 році школа втратила майже 80 відсотків фонду своєї шкільної бібліотеки.

У День Святого Миколая шкільна бібліотека збагатилася майже на сто книжок від видавництв «Україна», «Апріорі», «Букрек», «Видавництво Старого лева», «Фоліо», «Клуб сімейного дозвілля» та ін. Для найменших читачів - збірка колядок «Щедрий вечір, добрий вечір» Марії Пилипчак,  «Коли ще звірі говорили» І.Франка, дитячі казки Лесі Вороніної, Василя Чухліба, Лесі Пронь, Наталки Поклад, Марини Рибалко та ін. Для дітей старшого шкільного віку - серія видань про наукові відкриття «Спалах думки» (автор - Лука Новеллі), книга історика українського зарубіжжя Бориса Крупницького «Гетьман Мазепа та його доба», твори Володимира Винниченка, Романа Іваничука  та ін.

Не минулося і без солодких подарунків. Смачне печиво у вигляді казкових персонажів спеціально для вихованців школи-інтернату №11 спекла і передала через працівників Держкомтелерадіо волонтер Світлана Горошко. Директор школи-інтернату Ірина Кулеша подякувала всім, хто долучився до благодійної акції, яка стала для дітей ще одним уроком добра.

 

 

версія для друку