українська російська англійська
Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби у Полтавській області за 11 місяців 2016 року відшкодувало втрат на 60 млн грн
19.12.2016 | 15:46
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ

Протягом січня-листопада 2016 року фахівці Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби у Полтавській області забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на загальну суму 60,1 млн грн.

За результатами контрольних заходів керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийняли 128 управлінських рішень.

У 56 випадках до установ, під час ревізій яких виявлено порушення, застосовано зупинення операцій з бюджетними коштами, у 26 випадках призупинено бюджетні асигнування, ще 28 розпорядникам бюджетних коштів зменшено бюджетні асигнування.

За матеріалами ревізій та перевірок правоохоронні органи розпочали 46 досудових розслідувань, а також вручили 12 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

За порушення фінансової дисципліни 399 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 155 – до дисциплінарної та матеріальної, зокрема 14 з них звільнено з посад.

Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано відомості про виявлені фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму 114 млн грн.

 

версія для друку