українська російська англійська
Цьогоріч на Дніпропетровщині реалізовано більше 100 інфраструктурних проектів та десятки інновацій
19.12.2016 | 17:53
ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОДА

Сотні інфраструктурних, соціальних, економічних, освітніх та медичних проектів. Десятки реконструйованих шкіл, дитячих садків та лікарень. Новий неформатний підхід до вирішення завдань та інноваційні ідеї, що змінили Дніпропетровщину назавжди. Про досягнення 2016-го – останній цього року публічний звіт команди голови Дніпропетровської ОДА Валентина Резніченка – понад 100 слайдів презентації – проекти, що втілили в життя.

«2016-й став для Дніпропетровщини роком будівництва, реформ та інновацій. Реалізовано більше 100 інфраструктурних проектів, проведено понад 40 заходів для демобілізованих та їхніх родин, втілено в життя 9 масштабних екологічних ініціатив. Всі доходи та витрати обласного бюджету – в режимі он-лайн, у мережі всі адмінпослуги та дороги регіону, їх стан та відповідальні за утримання», - наголосив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

У 2016 році команда Валентина Резніченка збудувала та реконструювала більше 100 об’єктів. Це водоводи, школи, дитячі садки, лікарні. Пріоритет - капітальному ремонту доріг. На це з обласного бюджету виділили рекордні півмільярда гривень. Результат – 156 капітально відремонтованих доріг міст та районів Дніпропетровщини. Повністю модернізовано систему опалення у Нікополі, Павлограді і Марганці. Для цього збудовано 21 котельню. В школах, дитячих садках та лікарнях інших міст та районів модернізовано ще 18 котельних. У дитячих садках регіону створено понад 1,5 тисячі додаткових місць, вперше за роки незалежності без державних коштів з нуля збудовано 2 дитячі садки.

Модернізація торкнулася і медичних закладів. За рік 12 лікарень області отримали більше 100 одиниць сучасного медобладнання. Це вдвічі більше, ніж у 2015 році. Реконструйовано обласну дитячу поліклініку. Розпочато реконструкцію педіатричного відділення та будівництво хірургічного корпусу Центру матері та дитини ім. Руднєва. Налагоджено поставки гуманітарної допомоги з Франції та США.

«З початку війни на Сході Дніпропетровщина - на передовій. Першими наші хлопці стали на захист країни, медики - на допомогу бійцям, волонтери - на підтримку постраждалим. Захист прав бійців та їхніх родин у мирному житті – команда ДніпроОДА взяла на себе. Оскільки наших хлопців найбільше в Україні пішло на фронт, тож демобілізованих в нашому регіоні найбільше», - зазначив Валентин Резніченко.

У 2016 році реалізовано близько 40 проектів для бійців АТО та їхніх родин. В області створено перший в Україні реабілітаційний центр, для демобілізованих проводяться навчальні курси з ІТ та англійської мови. Бійці АТО змагалися в першій в Україні спартакіаді, стрибали з парашутом, сплавлялися на каяках та доводили любов до життя на «Іграх героїв». Разом співали на першому в Україні фестивалі «Пісень, народжених в АТО». Незабаром - перший різдвяний бал.

2016-й став для Дніпропетровщини роком екологічних ініціатив. Реалізовано 9 проектів – ліквідовано підтоплення 3 населених пунктів, розчищено русла 2 річок, прийнята перша в Україні стратегія поводження з твердими побутовими відходами. Один з наймасштабніших проектів – зариблення річки Дніпро для відновлення її гідрологічного режиму.

2016-й – рік реформ та інновацій. Дніпропетровщина - лідер з електронних закупівель у системі Prozorro, надання адмінпослуг он-лайн. Усі дороги регіону та інформація про їх будівництво тепер на он-лайн карті, в мережі й усі доходи й видатки обласного бюджету.

У 2016 році команда Валентина Резніченка кардинально змінила уявлення про адміністративний орган. У ДніроОДА довели, що адміністрація може бути ближчою до людей. Понад 5 тисяч мешканців регіону відвідали цьогоріч зустрічі з 10 відомими письменниками, блогерами, артистами. У холі адмінбудівлі постійно діють виставки, на 3-ому та 4-ому поверхах працює bookcrossing. На фасаді будівлі щовечора світиться найбільший в Україні світлодіодний національний стяг. Щотижня в ДніпроОДА в режимі он-лайн публічно звітують про досягнення тижня.

«Зроблено у 2016-му багато. Велика вдячність всім, хто працював над розвитком регіону, завдяки кому втілені у життя сотні проектів. Команда ДніпроОДА не зупиняється на досягнутому. Переконані, можна зробити ще більше. Маємо амбіційні плани на 2017 рік. Розраховуємо на підтримку кожного, хто допомагав нам цього року», - наголосив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Публічний звіт про підсумки 2016 року можна переглянути за посиланням: http://www.slideshare.net/DnipropertrovskStateAdministration/2016-70260295

 

версія для друку