українська російська англійська
Іванна Климпуш-Цинцадзе обговорила гуманітарну ситуацію на Сході України з Єврокомісаром Хрістосом Стіліанідесом
19.12.2016 | 18:04
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Перебуваючи з робочим візитом у Брюсселі, Віце-прем'єр-міністр із питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе зустрілася з Комісаром ЄС із питань гуманітарної допомоги та кризового менеджменту Хрістосом Стіліанідесом.

Віце-прем'єр-міністр поінформувала про гуманітарну ситуацію на Сході України та подякувала за допомогу ЄС у загальному обсязі 283 млн євро, наданих Україні для підтримки забезпечення гуманітарних потреб, зокрема, відновлення інфраструктури та здійснення заходів соціального характеру для внутрішньо переміщених осіб.

Сторони обговорили питання забезпечення прав внутрішньо переміщених осіб і погодилися з необхідністю подальшого поглиблення співробітництва у сферах цивільного захисту, а також попередження та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій. Українська сторона висловила зацікавленість у підписанні нової посиленої угоди щодо співробітництва, яка б відповідала потребам оперативного реагування на випадки гуманітарних криз. Такі кризи можуть виникати в окремих населених пунктах Донецької та Луганської областей, розташованих поряд із лінією розмежування. Співрозмовники дійшли згоди щодо початку офіційних консультацій з цього питання.

 

 

версія для друку