українська російська англійська
Роман Насіров підписав протокол з керівниками митних адміністрацій ГУАМ
20.12.2016 | 16:36
ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

Голова Державної фіскальної служби України Роман Насіров взяв участь у зустрічі з керівниками митних адміністрацій ГУАМ, за результатами якої було підписано Протокол та прийнята Спільна заява Державного митного комітету Азербайджанської Республіки, Служби доходів Міністерства фінансів Грузії, Митної служби при Міністерстві фінансів Республіки Молдова і Державної фіскальної служби України про співпрацю у митній сфері в рамках Організації за демократію та економічний розвиток - ГУАМ.

Відповідно до підписаних документів, в основу подальшої діяльності України в рамках ГУАМ покладено розвиток договірно-правової бази та співробітництво щодо подальшого спрощення митних процедур. Це дозволить збільшити транзитний потенціал нашої країни, прискорити переміщення громадян, товарів і транспортних засобів через кордони держав-членів  організації та забезпечить інвестиційну привабливість регіону ГУАМ.

Сторони висловили готовність до обміну попередньою інформацією про товари та транспортні засоби, що переміщуються через державні кордони держав-членів ГУАМ, а також до розвитку такого інформаційного обміну з іншими учасниками проекту Новий Шовковий Шлях.

«Зміцнення співробітництва України та  ГУАМ у митній сфері дозволить  значно прискорити та спростити митні процедури при переміщенні товарів та транспортних засобів через державні кордони. А це, в свою чергу, дозволить активно розвивати торговельно-економічні відносини між нашими країнами», - зазначив Роман Насіров.

Довідково

Організація за демократію і економічний розвиток – ГУАМ – регіональна організація, створена в 1997 році Азербайджаном, Грузією, Молдовою та Україною.

 

версія для друку