українська російська англійська
Від продажу земель несільськогосподарського призначення місцеві бюджети Запорізької області отримали понад 9 млн грн
20.12.2016 | 16:45
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ

З початку 2016 року у Запорізькій області від продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення, платежів у вигляді відстрочки за раніше викуплені земельні ділянки під об’єктами нерухомого майна до місцевих бюджетів надійшло 9,32 млн гривень. З цих коштів 99,8%, або 9,304 млн грн надійшло до місцевих бюджетів.

Загалом цього року в області на підставі цивільно-правових договорів продано 30 ділянок несільськогосподарського призначення площею 13,6 гектара вартістю 5,289 млн гривень.

Спеціалісти землевпорядної служби Запорізької області забезпечують моніторинг надходження коштів від продажу земель несільськогосподарського призначення до бюджетів усіх рівнів. У пріоритеті також активізація земельних торгів.

У поточному році у Запорізькій області на земельних торгах продано права оренди 22 земельних ділянок сільськогосподарського призначення комунальної власності (невитребувані паї) загальною площею 177,77 гектара. Розмір річної плати за користування земельними ділянками складає 234,803 тис. грн, які надійдуть до місцевого бюджету Андріївської селищної ради Бердянського району Запорізької області.

 

версія для друку