українська російська англійська
Ігор Жданов передав бійцям АТО під Маріуполем благодійну допомогу, зібрану волонтерами та спортивною громадою
20.12.2016 | 17:23
МІНІСТЕРСТВО МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

19 грудня Міністр молоді та спорту Ігор Жданов разом з волонтерами завітав до бійців 42 батальйону ЗСУ та Української добровольчої армії, які дислокуються під Маріуполем, аби привітати їх із світлим святом - Днем Св. Миколая.

Завдяки старанням волонтерської групи Ігоря Жданова та активістів спортивної громади, військовослужбовці отримали різноманітні подарунки, припаси та необхідне обладнання. Окремо Міністр відзначив та подякував за внесок у збір благодійної допомоги, який зробили президент Федерації важкої атлетики України Олександр Герега і президент Федерації зі стрибків у воду Ігор Лисов.

Тож спільними зусиллями, бійці АТО отримали зимову гуму та запчастини для одного з батальйонних автомобілів, комп’ютерну техніку: кілька ноутбуків, принтер, планшет, підзарядки, офісний папір. І, звісно, найнеобхідніше у зимові холодні дні – дизель-генератор, термобілизну і багато продуктів, включаючи сухпайки, цукерки, домашнє запечене м'ясо і ковбаси.

До акції також приєдналися працівники Донецької обласної ВЦА з управлінь освіти, молоді та спорту, які, зібрали для бійців фрукти.

Разом з Міністром привітати воїнів зі святом приїхав гурт «Хорея Козацька». Кобзар Тарас Компаніченко, співак-фольклорист Валерій Гладунець разом з музикантами гурту влаштували невеликий святковий концерт, зігрівши захисників нашої рідної землі душевною українською піснею.

“Для мене особисто це був один з найкращих Миколаїв. Адже цей день ми провели разом з тими, хто по-справжньому захищає добро. Допомагати нашим воїнам світла – обов'язок кожного українця. Будьмо небайдужими, друзі. Адже війна не закінчилася, вона триває”, - наголосив Ігор Жданов.

 

версія для друку