українська російська англійська
Маємо наблизити систему поводження з відходами електронного обладнання до стандартів ЄС, - Геннадій Зубко
20.12.2016 | 17:52
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Сьогодні в країні не існує дієвого механізму збору та переробки відходів електронного і електричного обладнання. В той час як в ЄС відповідна нормативна база існує з 1990 року з вагомими конкретними позитивними результатами. Директиви Європейського Союзу повинні бути на сьогодні імплементовані в Україні. Тож розробка моделі «Впровадження системи управління відходами електронного та електричного обладнання (WEEE) в Україні» є вкрай актуальною для нашої держави. На цьому наголосив Віце-прем’єр-міністр Геннадій Зубко під час круглого столу, на якому обговорювалась відповідна модель системи управління відходами електричного та електронного обладнання та елементів живлення.

Мета проекту Twinning полягає в поступовому наближенні системи управління відходами в Україні до стандартів ЄС та впровадженні ефективних та сталих механізмів переробки побутових відходів, зокрема, відходів електронного і електричного обладнання та елементів живлення.

«З огляду на існуючі екологічні проблеми маємо докорінно модернізувати національну систему поводження з відходами і наблизити її до європейських стандартів», - зазначив Геннадій Зубко.

 

версія для друку