українська російська англійська
За 11 місяців 2016 року одеські аудитори забезпечили відшкодування втрат майже на 26 млн грн
21.12.2016 | 10:35
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ

Протягом січня-листопада 2016 року фахівці апарату Південного офісу Держаудитслужби забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму майже 26 млн грн.

Керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій за результатами контрольних заходів прийняли 109 управлінських рішень.

У 111 випадках до установ, під час ревізій яких виявлено порушення, застосовано такі заходи впливу, як зупинення операцій з бюджетними коштами та зменшення бюджетних призначень.

Економічного ефекту на понад 3 млн грн вдалося досягти від впровадження керівниками підприємств та установ пропозицій, які надали фахівці офісу за результатами проведених державних фінансових аудитів.

За вчинені порушення 399 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 85 – до дисциплінарної та матеріальної, 8 осіб звільнено з посад.

Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано відомості про виявлені фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму 131 млн грн.

 

версія для друку