українська російська англійська
Колегія Держкомтелерадіо розглянула проект Державної програми інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції
21.12.2016 | 12:44
ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ УКРАЇНИ

Колегія Держкомтелерадіо на своєму засіданні 20 грудня 2016 року обговорила проект Державної програми інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції  України на 2017-2020 роки, яку Держкомтелерадіо підготував на виконання урядового доручення.

Як повідомив начальник управління розвитку інформаційної сфери та європейської інтеграції Ігор Радзієвський, у проекті Програми враховано попередній досвід виконання Державної програми інформування громадськості з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України на 2004-2007 роки та Державної цільової програми інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України на 2008-2010 роки.

До підготовки проекту Програми були залучені провідні експерти та інституції НАТО, громадські організації, діяльність яких пов’язана з євроатлантичною інтеграцією.

У проекті Програми визначено мету та шляхи її досягнення, комунікаційні цілі, цільові аудиторії. Особливу увагу приділено координаційному механізму реалізації Програми для ефективної взаємодії центральних і місцевих органів виконавчої влади, інших державних органів та широкого залучення неурядових організацій, наукових установ, ЗМІ зі структурами НАТО в Україні та іншими міжнародними організаціями.

Наразі проект Державної програми інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції  України на 2017-2020 роки разом з відповідним проектом Указу Президента Держкомтелерадіо внесено на розгляд Кабінету Міністрів України.

 

 

 

версія для друку