українська російська англійська
Прем'єр-міністр доручив Главі МВС вжити усіх заходів для якнайшвидшого встановлення та покарання осіб, що осквернили синагогу в Умані
21.12.2016 | 17:16
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман доручив Міністру внутрішніх справ України вжити усіх заходів для встановлення осіб злочинців, що осквернили синагогу в Умані, та їх покарання. Про це Глава Уряду заявив, коментуючи інцидент в Умані, де було осквернено могильний комплекс цадика Нахмана, під час засідання Уряду у середу.

"Просив би, Арсен Борисович вас, вжити усіх заходів для встановлення цих покидьків, їх покарання і щоби на місцях з усіма релігійними конфесіями у нас була налагоджена співпраця правоохоронної системи для того, щоб усі були захищені. Це наш обов'язок і щоб ніколи у нас не було таких випадків, коли два покидьки можуть створити якусь провокацію, яка абсолютно не личить нашій великій державі", - підкреслив Прем'єр-міністр.

"Я думаю, що час, який потрібен правоохоронцям, буде ефективно використаний, і Україна побачить цих злочинців на лаві підсудних", - наголосив Прем'єр-міністр.

Глава Уряду переконаний, що дорога до храму має бути вільною у всіх сенсах цього слова.

"Україна – прекрасна багатонаціональна мультикультурна країна. Найголовніша риса українців – це доброзичливість, гостинність тепло і доброта. Кожна людина в демократичній країні має право на вільне віросповідання, а Україна і є вільною демократичною країною. Тому якщо хтось буде наближатися до релігійної споруди – церква, католицький храм, синагога, мечеть – з якимись нечистими думками – це ворог нашої держави, це ворог усього українського народу", - підкреслив Володимир Гройсман.  

 

 

 

версія для друку